مبل گستر

ساخت مبلمان

دی ۹, ۱۳۹۸ | 0

ساخت و تولید انواع مبلمان

ساخت مبلمان در زندگی امروزی به جزئی جدایی ناپذیر از وسایل هر خانه‌ای تبدیل شده است و شاید بتوان گفت که خانه بدون مبل، کمی ناقص به نظر می‌رسد.

 اما برای استفاده صحیح از مبلمان در خانه و ست کردن آن با سایر وسایل و یا بالعکس، بایستی با انواع آن آشنا باشید.

که مبل گستر شمارا در این امر راهنمایی و یاری می کند

در مبل گستر انواع مبلمان استیل (سلطنتی) ، کلاسیک تولید و تعمیر می شود که شما می توانید با برقرای ارتباط با مشاوران مبل گستر مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

عوامل موثر بر هزینه ساخت مبلمان

ساخت مبلمان عنوان کلی تولید وسایل مختلفی است که در خانه، آپارتمان، ویلاها و شرکت ها و فضاهای تجاری کاربردهای گوناگون دارند. ساخت میز و صندلی ناهارخوری، مبل نشیمن و پذیرایی، میز وسط و میزهای کوچکتر پذیرایی و میز تلویزیون و موارد دیگر از جمله سفارش هایی است که توسط کارگاه های مبل سازی انجام می شوند. علاوه بر این ها بسیاری از کارگاه ها سفارش ساختن تخت خواب را هم می پذیرند.

ساخت و تولید مبلمان

اندازه و ابعاد مبلمان

حجم پروژه سفارش داده شده اولین فاکتوری است که بر روی قیمت ساخت مبلمان تاثیرمی گذارد. قاعدتا ساخت یک میز ناهارخوری شش نفره و صندلی هایش متریال و ساعت کار بیشتری را نسبت به مدل چهارنفره اش می طلبد.

نکته دیگر اینکه بسیاری از کارگا ه ها بدلیل استفاده از برش های استاندارد الوار و تخته ها، در صورتی که سفارش شما طبق استاندارد و عرف مبلمان باشد، نسبت به زمانی که مدل سفارشی شما مستلزم استفاده از برش ها و قطعات غیراستاندارد و خاص باشد، قیمت بالاتری ارائه می دهند.

جنس و رنگ بکاررفته در ساخت مبلمان

جنس و کیفت و خاصیت چوب های مختلف تاثیر مستقیم بر روی قیمت ساخت مبلمان دارد.

اتفاقا این تنوع آنقدر گسترده و متفاوت است که می تواند یک سفارش یکسان را با دو هزینه بسیار دور از هم به اتمام برساند.

در نظر داشته باشید که میزان ساعت کار ساخت سفارش با تغییر کیفیت و جنس و چوب و رنگ سفارش داده شده تغییرکرده و در نتیجه قیمت ساخت مبل را تعیین خواهد کرد.


    لایکش میکنم     19

دیدگاهتان را بنویسید

*

code


مرجع تخصصی مبلمان و چوب با سال ها تجربه و کادری مجرب با قیمت های استثنایی و کیفیت عالی آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی می باشد

آخرین پروژه های مبل گستر